Suat Altın İnşaat Fabrikamızı Ziyaret etti

Suat Altın İnşaat Özerpan Ziyareti

Suat Altın İnşaat'tan Özerpan'a Ziyaret

1970 yılında Altın İnşaat adı ile kurulan ve özellikle konut alanında uzmanlaşan , günümüze değin ürettiği toplamda 300.000 m2’lik yaşam alanlarıyla yaklaşık 3.000 aileyi ev sahibi yapan ve 2006 yılında yeni şirket kurarak Suat Altın İnşaat-Taahhüt-Emlak.San.Tic.Ltd.Şti.olarak faaliyetlerine devam eden Suat Altın inşaat 15 kişilik yönetici grubuyla firmamızı ziyaret etti.
Özerpan Genel Müdürü Nurettin Yaraşır'ın eşliğinde tesisimizi gezen misafirlere makine parkuru, pvc pencere-cam ve panjur imalatıyla ilgili bilgi verildi. 

Suat Altın İnşaat adına düşüncelerini ifade eden Genel Koordinatör Muhammet Kürşat Navruz; "Uzun yıllardır çözüm ortaklığı yaptığımız ve verdiği hizmetlerden son derece memnun kaldığımız Özerpanın sektöründe bölgenin lideri olduğunu biliyordum ama açıkçası ülkemizde Pvc sektöründe bu kadar modern bir tesisin olduğunu bilmiyordum. Tesisi gezmekten ve teknolojiye yapılan yatırımı görmekten son derece memnun olduk. Ben Suat Altın inşaat adına ülkemize böylesine teknolojik bir tesis kazandırdığı için Özerpan Yönetim Kurulu Başkanı sayın Bayram Gültekin Beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

Tesisimizi gezen misafirlere Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Gültekin ve Yönetim Kurulu Bşk. Vekili Besim Gültekin beylerin de katılımıyla öğle yemeği ve tatlı ikram edildi. Yemekten sonra misafirlere; uzman kadrolarımız tarafından Pvc pencere-cam ve panjur hakkında teknik sunumlar yapıldı ve misafirlerin sorularına verilen cevapların ardından ziyaret sona ermiş oldu.