Mimarlık sanatının ihtiyacı olan dekoratif ve fonksiyonel bir endustriyel tasarım ürünü. İtalyan estetiğinin aluminyum sürme sistemleri üzerine farklı bir yorumu.Modern tasarım anlayışının yansıması, Raduslu başlangıçlar ve düz bitişlerin aluminyum profile uygulanması

  • Teknik Detay
  • Avantajları
  • Renk Seçenekleri
  • Cam Seçenekleri
  • Galeri

Konut ve işyerlerinde 'yüksek performans ve kabul edilebilir maliyet' hedefi doğrultusunda tasarlanmış fonksiyonel bir ürün. Çok farklı açılım şekilleri ile kendine özgün bir sistem Özel tasarlanan radûslü ısıyalıtım bariyeri ile orta fitilin sorunsuz birleşmesi neticesinde daha yüksek bir yalıtım değeri. Gizli kanat dertaylarında daha önce kullanılmamış sabit - açılır arasındaki dengesizliği ortadan kaldıran yeni bir bakış açısı.

Yeniçağın mimari konseptinin en önemli ihtiyacı olan sürme sistemleri sizce nasıl olmalı? Gelin birlikte hayal edelim; Daha iyi su, hava yalıtımı ve enerji tasamıfu Daha geniş ve daha yüksek sürmeler Dekoratif ve yenilikçi görsel tasarım Kullanım kolaylığı Sorunsuz, basit mekanik çözümler Sürme doğramanın rahatlığı ile menteşeli doğramanın yalıtım performansını birarada çözen mükemmel endüstriyel tasarım Yüksek korozyon ve 'ultraviyole' dayanımı Gümüş, bronz renkli eloksal yüzeyler ile metalin modern ve estetik görünümü Ozel dizayn edilmiş farklı konseptlerde toz boya ve ahsap görünüm seçenekleri Biz hayalimizin peşinden gittik, W3300 DREAM SLIDE'ı sizler için tasarladık.

Dorado Gold
Dorado Gold